کاشی سرویس بهداشتی طوسی

مدل کاشی سرویس بهداشتی طوسی

سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین مکان هایی است که باید با وسواس برای آن به انتخاب کاشی و سرامیک پرداخت. در سال های اخیر استفاده از کاشی سرویس بهداشتی طوسی افزایش قابل توجهی داشته است، اما به نظر شما چرا؟ چرا انتخاب رنگ طوسی برای سرامیک افزایش یافته است؟ اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که میخواهید قبل از سرامیک کردن سرویس بهداشتی، خوب مطالعه و تحقیق نمایید، این مطلب برای شما مفید است، پس توصیه می کنیم که تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

اگر تا به حال سری به نمایشگاه های کاشی و سرامیک زده باشید، مدل کاشی سرویس بهداشتی طوسی را حتما مشاهده می کنید. این موضوع به خاطر ترند شدن رنگ طوسی در بین انتخاب های مشتریان است.

قطعا رنگ طوسی دارای ویژگی هایی است که اکثر مشتریان را قانع می کند که برای سرویس بهداشتی خود از این رنگ استفاده کنند. حقیقت ماجرا این است که اگر به دکوراسیون مدرن در تصاویر وجود در اینترنت، نگاهی بیندازید، استفاده از رنگ های خنثی به چشم میخورد. برای مثال سرامیک سرویس بهداشتی طوسی یکی از این نمونه ها است. یعنی در معماری مدرن امروزی، به جای رنگ های مختلف، بیشتر از رنگ هایی استفاده می شود که مثل سفید، مشکی، طوسی، خاکستری، نقره ای و غیره دارای طیف خنثی هستند.

یکی از مهمترین ویژگی های طیف رنگی خنثی، به خاطر این است که هرگز قدیمی نمی شوند و تا سال های سال می توانند در مد باقی بمانند. کاشی سرویس بهداشتی رنگ طوسی یا سفید یا مشکی یا هر رنگی که خنثی است، غیر از اینکه قدیمی نمی شوند، به سلیقه هر شخصی اگر مطابق نباشند، نزدیک هستند.

کاشی سرویس بهداشتی طوسی؛ بهترین رنگ برای دستشویی و حمام

با احترام به سلیقه شما، یکی از بهترین گزینه ها برای حمام و دستشویی، سرامیک سرویس بهداشتی طوسی است. اما چرا؟

  • رنگ طوسی قدیمی نمی شود!

به خاطر اینکه این رنگ زیاد افراطی نیست، می تواند انتخاب خوبی برای سرویس بهداشتی باشد. جایی که قرار است سال های سال بدون نیاز به تعمیرات باقی بماند. رنگ طوسی به خاطر خنثی بودنش، هرگز قدیمی نمی شود و چون تعادل تیرگی و روشنی در آن حفظ شده است، ذهن انسان ها همیشه و در همه زمان آن را می پذیرد.

  • با هر رنگی ست می شود!

یکی از ویژگی های بارز رنگ های خنثی مثل طوسی این است که می توانند در کنار هر رنگی یک هارمونی زیبا به وجود بیاورند. به اصطلاح، رنگ طوسی می تواند با همه رنگ ها ست شود. پس اگر در سرویس بهداشتی بخواهید اکسسوری های مختلف با هر رنگی قرار دهید، به خاطر خنثی بودن سرامیک سرویس بهداشتی، محدودیتی از نظر هماهنگی رنگ ها با هم نخواهید داشت.

  • ترکیب پذیر است!

اگر کاشی کف سرویس بهداشتی طوسی انتخاب شود، می توانید در دیوارهای آن از رنگ سفید، طلایی، مشکی یا طیف های دیگر طوسی (مثل طوسی تیره و طوسی روشن) انتخاب نمایید. حتی غیر از رنگ هایی که پیشنهاد کردیم، می توان از رنگ های غیر برای ترکیب با طوسی در سرویس بهداشتی انتخاب کرد.

  • متناسب با هر سلیقه ای!

کاشی سرویس بهداشتی طوسی با هر سلیقه ای مطابق است. یعنی ذهن به خاطر عدم افراطی که در این رنگ وجود دارد، نمی تواند آن را پس بزند و به عنوان یک بد سلیقگی بشناسد. همه پسند بودن یک فضا خیلی مهم است.

آیا شغل شما بساز و بفروشی است و میخواهید خانه ای که میسازید مورد پسند خریداران قرار گیرد؟ آیا میخواهید خانه خود را بعد از تعمیر به فروش برسانید؟ یا قرار است محل زندگی دائمی تان تغییری نکند؟ آیا دوست دارید که نظر همه درباره معماری سرویس بهداشتی و حمام مثبت باشد؟ فرقی نمی کند جزء کدام دسته باشید، انتخاب طوسی برای حمام و دستشویی یک انتخاب درست و عاقلانه است، چون همه سلیقه ها تقریبا این رنگ را می پسندند و یک رنگ همه پسند است.

  • یک رنگ جدی به حساب می آید!

اکثرا دوست دارند طراحی فضاهای خود را شیک و سنگین در بیاورند. اگر از آن دسته افرادی نیستید که به دکوراسیون و معماری فانتزی علاقه مندند، حتما دوست دارید یک فضای جدی و سنگین داشته باشید. رنگ خنثی، یک رنگ جدی به شمار می رود و انتخاب آن به عنوان کاشی سرویس بهداشتی، می تواند یک معماری سنگین و شیک به شما بدهد.

  • طوسی رنگ آرامش است.

کاشی سرویس بهداشتی طوسی انتخاب خوبی برای روح و روان نیز به نظر می رسد. همانطور که می دانید رنگ ها دارای اثرات روانشناسی هستند و می توانند بر جسم و روح ما تاثیر بگذارند. طوسی به خاطر داشتن تعادل و خنثی بودنش، اثر شدیدی روی ذهن نمی گذارد. استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی طوسی، آرامش و خونسردی را به همراه می آورد و گاها می تواند دلگیر کننده باشد.

قیمت کاشی سرویس بهداشتی طوسی

قیمت سرامیک سرویس بهداشتی طوسی ممکن است در هر فروشگاه و نمایشگاهی متفاوت باشد. اما علت این تفاوت چیست؟ چرا قیمت برخی از سرامیک های سرویش بهداشتی، بیشتر است؟

سرامیک کف سرویس بهداشتی طوسی از حداقل قیمت 88 هزار تومان در شهر کاشی کریمی موجود است. همچنین گران قیمت ترین سرامیک کف با رنگ طوسی، دارای قیمت 128 هزار تومان در هر متر است.

همچنین سرامیک رنگ طوسی برای دیوار سرویس بهداشتی از بازه قیمتی 98 هزار تومان تا 196 هزار تومان در شهر کاشی کریمی موجود است.

اما بیان علت تفاوت در قیمت ها:

  • نوع سرامیک موثر بر قیمت سرامیک سرویس بهداشتی رنگ طوسی

یکی از دلایلی که سبب تفاوت قیمت سرامیک می شود، نوع سرامیک است. سرامیک ها از نظر مواد اولیه ساخت، دارای انواع مختلفی هستند. خاک سفید، خاک قرمز و پرسلان انواع سرامیک هستند که مواد اولیه آنها و همچنین شیوه تولیدشان با هم متفاوت است و همچنین از نظر دوام و استحکام هم با هم فرق دارند.

پرسلان، خاک سفید و خاک قرمز به ترتیب دارای استحکام و دوام بالاتری هستند. به این خاطر قیمتشان هم با هم متفاوت است و هر کدام که کیفیت بالاتری دارند، قیمت بالاتری هم خواهند داشت. اما به طور معمول برای سرویس بهداشتی از سرامیک های خاک سفید و خاک قرمز بیشتر استفاده می شود.

  • ضخامت سرامیک موثر بر قیمت سرامیک سرویس بهداشتی رنگ طوسی

سرامیک هایی که تولید می شوند، بنابه کاربردی که قرار است داشته باشند، دارای ضخامت متغیری خواهند بود. هر چه صخامت یک سرامیک بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. سرامیک هایی که در کف سرویس یا دیوارهای آن مورد استفاده قرار میگیرند، نیازی نیست که ضخامت بالایی داشته باشند، چون فشار زیادی به این سرامیک ها وارد نمی شود و فقط باید در برابر رطوبت و آب مقاوم باشند که اکثر کاشی های حمام و دستشویی دارای این ویژگی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *