درباره ما

شهر کاشی کریمی

 

مجموعه بزرگ شهر کاشی کریمی با متراژ 1500 مترمربع و حدود 20 هزار متر مربع انبار (در سه محل) بزرگترین مجموعه کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی کاشان میباشد که از سال 1384 با مدیریت آقای محمد کریمی شروع بکار کرده است.

امروزه با پیشرفت فراوان توانسته ایم مجموعه ای کامل از کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی، یراق آلات، هود، سینک، اجاق گاز و فر را با نازلترین قیمت و تنوع بسیار، در یک مکان برای رفاه حال مشتریان گرامی گردآوری کرده ایم.

شهر کاشی کریمی در حال حاظر دارای 30 پرسنل بوده که سعی شده به بهترین حالت خدمات و شرایط مطلوبی را برای مشتریان فراهم کنند.

 

 

1384

بیش از 16 سال تجربه

 

+5,000

مشتری در سال

 

+500

طرح متنوع کاشی و سرامیک

 

بزرگترین مرکز پخش کاشی و سرامیک در کاشان و آران بیدگل

 

درحال حاظر این مجموعه نماینده شرکت های بزرگ کاشی و سرامیک نظیر گلسرام اردکان، شرکت کاشی مسعود، آبادیس، نازسرام میبد، صدراسرام، نوین سرام یزد، زئوس و آریانا سرام و همچنین در زمینه شیرآلات شرکت های برند کشور نظیر اچ تی سی (HTC)، طاهاشیرو راسان میباشد.

و اینک با ارائه فروش اینترنتی جهت رفاه حال مشتریان در خرید و همچنین شکست ویروس کرونا با ارائه خدمات به سایر مشتریان در شهرهای دیگر به یاری پروردگار روز به روز خدمات بهتر و مطلوب تر به مشتریان عزیز ارائه خواهیم نمود.

مسعود کریمی