نکات خرید روشویی که باید رعایت کنید!

نکات خرید روشویی سنگی و کابینتی که باید بدانید

در این مطلب میخواهیم در مورد نکات خرید روشویی مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم که قطعا برایتان مفید خواهد بود. در ابتدا انواع روشویی را بررسی خواهیم کرد و در بندهای پس از آن به سراغ مواردی می‌رویم که باید آنها را در خرید روشویی حتما رعایت نمایید.

یکی از وسایل دکوراتیو، که برای سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، روشویی است. در سال های اخیر، روشویی های کابینتی و روشویی های سنگی جدید، جای روشویی های پایه دار قدیمی را رفته رفته گرفته است و این می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از دلایل استقبال از روشویی های جدید کابینتی و سنگی، ظاهر زیبا و مدرن آنها است. همچنین این روشویی ها، در نمونه های با کیفیت، دارای دوام بیشتری هستند و هرگز قدیمی نمی‌شوند. همچنین علاوه بر همه اینها، قیمت مناسبی برای خرید دارند. در ارائه نکات خرید روشویی، حتما شما را راهنمایی خواهیم کرد که چه مولفه هایی را باید رعایت کنید، تا یک روشویی با کیفیت و بادوام تهیه کنید.

راهنمای انتخاب روشویی کابینتی و سنگی

اگر چه برخی از افراد عقیده دارند که نباید برای سرویس بهداشتی زیاد هزینه کرد، اما نظر ما این است که وجود اکسسوری های مناسب  از جمله روشویی های جدید در سرویس بهداشتی، فضای آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در ذهن مخاطب، زیباتر جلوه خواهد کرد. با توجه به اینکه سرویس بهداشتی و حمام، بخشی از ساختمان است، نباید آن را دست کم گرفت.

قبلا از اشاره به نکات خرید روشویی، باید بدانید که انواع روشویی در بازار موجود هستند. روشویی سنگی، روشویی کابینتی و روشویی پایه دار، محبوب ترین روشویی هایی هستند که در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در بالا هم به آن اشاره کردیم که رفته رفته، روشویی های پایه دار قدیمی، جای خود را به روشویی های سنگی و کابینتی جدید داده اند.

بررسی کامل نکات خرید روشویی که باید بدانید!

شهر کاشی کریمی، با ارائه انواع محصولات روشویی کابینتی و سنگی، می‌تواند شما را در مورد نکات خرید روشویی به طور کامل راهنمایی کند و به شما در این زمینه مشورت بدهد. سعی کردیم در این مطلب، نکات را به صورت ساده و آسان بیان کنیم تا برای همه قابل درک باشد.

  • فضای قرار گرفتن روشویی را در نظر بگیرید و بعد خرید کنید!

یکی از نکات ساده ای که باید در خرید روشویی سنگی و کابینتی رعایت کنید، دقت به فضای قرار گیری آن، قبل از خرید است. در ابتدا فضایی که قرار است روشویی در آن قرار گیرد را در نظر بگیرید و مولفه های گوناگون را در آن بررسی نمایید. اگر روشویی در نزدیک ورودی سرویس قرار دارد، باید فضای کافی برای باز شدن درب وجود داشته باشد، پس در این مورد نمی‌توانید روشویی های خیلی بزرگ را انتخاب نمایید. همچنین باید فضای رفت و آمد راحت، برای شخص فراهم باشد. این مورد یکی از نکات طراحی فضای داخلی ساختمان است که خیلی ها رعایت می‌کنند.

  • سایز روشویی را متناسب با ابعاد محیط انتخاب کنید.

شما نمی‌توانید برای یک سرویس بهداشتی بسیار کوچک، یک روشویی بزرگ و در ابعاد کشیده انتخاب نمایید. اگر چه به نظر می‌رسد که برخی از روشویی های بزرگ دارای زیبایی بصری بیشتری هستند، اما وقتی تناسبی میان آن و محیط وجود نداشته باشد، نتیجه عکس در ذهن بر جای می‌گذارد. سعی کنید، متناسب با محیط یک روشویی زیبا انتخاب کنید که هم طبق محیط باشد و هم فضای سرویس بهداشتی را محدود نکند.

  • کابین را با توجه به استفاده آن انتخاب کنید.

معمولا فضای سرویس بهداشتی در خانه ها محدود است. بنابراین نیازی به این نیست که روشویی هایی با کابین های بزرگ و متعدد انتخاب کنید. معمولا یک روشویی تک کابین، به همراه باکس برای سرویس های بهداشتی با ابعاد محدود، انتخاب خوبی است. بعضی از افراد کابین را بزرگ انتخاب می‌کنند و در صورتی که قرار نیست استفاده زیادی از آن داشته باشند و فقط فضای بیشتری اشغال می‌کند.

نکات خرید و انتخاب روشویی

 

  • روشویی را با توجه به سرامیک ها و دکوراسیون سرویس بهداشتی انتخاب کنید.

معمولا روشویی را بعد از کاشی کاری انتخاب می‌کنند. سعی کنید شما هم بعد از اینکه کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی تمام شد، روشویی خود را انتخاب کنید. انتخاب روشویی، قطعا مستقل از معماری سرویس بهداشتی شما نخواهد بود و اگر اینگونه و بدون توجه به سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی، اقدام به خرید روشویی کنید، مرتکب اشتباه شده اید. رنگ، نوع و طراحی روشویی باید با سرامیک ها هماهنگ باشد. بهترین کار این است که تصاویر طراحی سرویس بهداشتی را ببینید تا دستتان بیاید کدام روشویی ها بیشتر به سبک دکوراسیون شما می‌آید. در صورت عدم انتخاب درست، کل فضای سرویس بهداشتی شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

  • روشویی را ضمانت و خدمات پس از فروش تهیه کنید.

در هنگامی‌که در حال خرید روشویی سنگی یا کابینتی هستید، از فروشنده تضمین و ضمانت بخواهید. همچنین در مورد خدمات پس از فروش و نصب رایگان آن سوال کنید. البته همه روشویی های موجود در بازار نصب رایگان ندارند، ولی ضمانت و خدمات پس از فروش با توجه به حساسیت موقعیت روشویی ( که در شرایط رطوبت و آب است)، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شهر کاشی کریمی، یکی از ارائه کنندگان روشویی سنگی و کابینتی با کیفیت به همراه ضمانت و خدمات پس از فروش می‌باشد. شما برای اینکه خیالتان از بابت کیفیت و خدمات پس از فروش راحت باشد، می‌توانید از فروشگاه های معتبری همچون شهر کاشی کریمی، خرید کنید.

  • در هنگام دریافت، روشویی را سالم تحویل بگیرید.

یکی از معضلاتی که بین مشتریان و فروشنده ها وجود دارد، این موضوع است که مشتری سالم بودن محصول را انکار می‌کند و فروشنده هم می‌گوید بار را سالم تحویل داده است. بهترین کار این است که در هنگام تحویل، محصول را بررسی کرده و بدون خط و خش و ضربه خوردگی، بار را دریافت نمایید تا مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد. شهر کاشی کریمی، موظف است که بار را سالم تحویل مشتری دهد، و مشتری هم این حق را دارد که سالم بار خود را دریافت کند.

  • مطابق بودجه خود هزینه کنید.

یکی از نکات خرید روشویی این است که باید با توجه به بودجه خود اقدام به خرید کنید. البته منظور ما اصلا این نیست که کیفیت را فدای قیمت کنید و محصولی با کیفیت کمتر خریداری نمایید، بلکه منظور این است که از هزینه های نجومی‌بابت خرید روشویی پرهیز کنید.

خرید روشویی کابینتی و سنگی

  • از فروشگاه های معتبر روشویی بخرید.

از دیگر نکات خرید روشویی، این است که برای خرید به فروشگاه های معتبر سر بزنید و از این فروشگاه ها خرید خود را انجام دهید. با توجه به اعتبار و پشتوانه این فروشگاه ها، دیگر خیالتان از بابت کیفیت و خدمات پس از فروش محصولاتی که میخرید، راحت خواهد بود و دغدغه کمتری خواهید داشت.

نتیجه گیری

روشویی یکی از اکسسوری های مهم در سرویس بهداشتی و حمام به شمار می رود. در ضمن اینکه به ظاهر آن دقت می کنید، باید جوانب کیفی آن را نیز در نظر بگیرد و سپس خرید خود را نهایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *