10 تا از جذاب ترین سرامیک سرویس بهداشتی

یکی از فضاهای هر ساختمان، که زیبایی و کیفیت آن اهمیت زیادی دارد، سرویس بهداشتی است. برخی فکر می کنند زمانی سرویس بهداشتی بهتری دارند که صرفاً ابعاد بزرگتری داشته باشد؛ شما چه فکری می کنید؟! به نظر شما مؤثرترین نقش را در کیفیت این فضاها، چه چیزی ایفا می کند؟ ابعاد فضا؟ پوشش دیوار و کف آن؟ و یا چینی آلات بهداشتی و لوازم آن؟ کدام یک در جذابیت ظاهری سرویس بهداشتی مهم تر هستند؟ رنگ بندی این فضاها چقدر می تواند به احساس خوشایند شما از آنها کمک کند؟ دراین مقاله به معرفی جذاب ترین سرامیک سرویس بهداشتی میپردازیم.

با ما در شهر کاشی کریمی همراه باشید.

اصلاً چرا باید برای دیوارهای سرویس بهداشتی از کاشی و سرامیک استفاده کنیم؟

اگر بخواهیم خیلی صریح پاسخ بدهیم باید بگوییم: ” چون در میان انواع پوشش ها، کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی، بیشترین ویژگی های مثبت را دارند؛”

  • نظافت راحت:

سرامیک ها، به خاطر سطوح صیقلی و صافی که دارند، تمیز کردن سرویس را آسان کرده اند.

  • بهداشت بالا:

لعاب های کاشی و سرامیک، بهترین مانع برای جذب انواع آلودگی ها و لکه ها هستند و به این ترتیب منفذی برای رشد قارچ ها و باکتری ها باقی نمی ماند.

  • دوام زیاد:

حتماً برای شما هم اهمیت دارد که از پوشش با کیفیتی استفاده کنید که در دراز مدت نیاز به تعویض نداشته باشد؛ سرامیک ها این ویژگی را دارند و علت آن هم جذب آب پایین آنهاست.

  • طبیعی بودن:

ساختار سرامیک ها از مواد طبیعی است و لذا به سلامت و بهداشت محیط کمک می کنند؛ بر خلاف پوشش هایی که از مواد شیمیایی تولید می شوند.

  • تنوع و زیبایی ظاهری:

به جرأت می توان گفت: جذابیت و تنوع کاشی و سرامیک ها از نظر طرح، رنگ، لعاب و … خیره کننده بوده و هیچ پوششی از این جهت، توان رقابت با آنها را ندارد.

  • ایمنی بالا:

یکی از مخاطراتی که در سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد خطر سر خوردن است؛ تولید کنندگان کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی و حمام به این ملاحظه ی بسیار مهم توجه داشته اند و برای این منظور سطوح سرامیک های کف را به صورت ضد لغزش و اصطلاحاً رُستیک طراحی کرده اند.

  • هزینه ی کمتر:

به طور کلی استفاده ی از سرامیک ها، نسبت به انواع دیگر پوشش ها ارزان تر تمام می شوند؛ راز این مطلب را در دو چیز باید جستجو کرد: اول، قیمت مقرون به صرفه ی آنها و بعد، عمر طولانی و با کیفیت آنها.

معرفی 10 تا از جذاب ترین سرامیک سرویس بهداشتی:

سرامیک سرویس بهداشتی کرم

از سرامیک های سرویسی بسیار زیبا، همین طرح جنسیس کرم در ابعاد 30*60 سانتی متر مربع و با ضخامت 8 میلی متر می باشد. این سرامیک از خاک قرمز تولید می شود و دارای لعاب مات است. جنسیس کرم از تک گل زیبا و جذاب، با شکل مربع های برجسته ی در کنار هم و با طرحی آبرنگی از گل های طبیعی، به همراه دو بخش برجسته ی دیگر، با شکل و اندازه ی همان مربع های تک گل، در رنگ کرم کمرنگ و کرم پررنگ، تشکیل شده است و می توان با استفاده از ترکیب این سه مدل سرامیک، یک فضای گرم و پرانرژی را در سرویس ایجاد کرد. این محصول تولید شده در شرکت کاشی رباط میبد با برند سپهر به بازار وارد شده است و از پرفروش ترین مدل های سرامیک سرویس می باشد که قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد.

سرامیک سرویس بهداشتی طوسی

جنسیس طوسی، در ابعاد 30*60 سانتی مترمربع، با ضخامت 8 میلی متر و از جنس خاک قرمز در شرکت کاشی رباط میبد، تولید و با برند سپهر عرضه می شود. این سرامیک مات و چرک تاب، گزینه ی بسیار مناسبی برای سرویس های عمومی بوده و با ترکیب تک گل بسیار زیبا (با نقاشی آبرنگی گل های طبیعی بر روی مربع های برجسته) و سرامیک های ساده ی برجسته در دو رنگ طوسی روشن و تیره، جزء پرفروش ترین سرامیک های سرویس به حساب می آید. قیمت مناسب، زیبایی در طرح و رنگ، چرک تابی و خنثی بودن رنگ های جنسیس طوسی از مزیت های این محصول می باشد.

سرامیک سرویس بهداشتی قهوه ای

یکی از هیجان انگیزترین کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی را برند پرنیان در شرکت نگین میبد تولید و عرضه می کند؛ این سرامیک 30*90 سانتی مترمربعی با طرح فوق العاده زیبای سنگ های طبیعی گران قیمت و به صورت براق، از جنس خاک قرمز ساخته شده و با ضخامت 10 میلی متر، یک پوشش مقاوم و ماندگار می باشد. ترکیب رنگ پرانرژی قهوه ای تیره و روشن و تک گل زیبای برجسته و راه راه قهوه ای تیره و روشن، در چشم بیننده خوش می نشیند. علاوه بر امپرادوی تخت (دارای سطح صاف) قهوه ای تیره و قهوه ای روشن و تک گل راه راه آن، امپرادوی قرنیزی برجسته نیز در قسمت پایین دیوار جذابیت این پوشش را مضاعف کرده است. از دیگر ویژگی این طرح پرفروش سرامیک سرویس می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد.

سرامیک سرویس بهداشتی کرم

کادنزا کرم، یک سرامیک سرویسی زیبا و با قیمت بسیار مناسب و ارزان می باشد. این محصول با ابعاد 30*60 سانتی متر مربع و با ضخامت 8 میلی متر، از خاک قرمز و به صورت براق در شرکت دیناسرام تولید می شود. کادنزا کرم، تلفیقی است از سه بخش تک گل، به صورت مربع های کنار هم، با طرح های برجسته ی هندسی زیبا و دو بخش لاین یا راه راه برجسته، با دو رنگ کرم روشن و کرم تیره. این سرامیک نیز یک طرح پرفروش سرامیک سرویس برای همه ی ساختمان ها می باشد. یک ویژگی مهم کادنزا کرم این است که به خاطر لعاب براقش، به راحتی قابل تمیز کردن است.

  • سرامیک سرویس بهداشتی طوسی کادنزا:

سرامیک سرویس بهداشتی طوسی

یکی دیگر از سرامیک های سرویسی ارزان قیمت و با کیفیت، کادنزا طوسی یا خاکستری است. ابعاد این طرح، 30*60 سانتی متر مربع بوده و ضخامتی 8 میلی متری دارد. این سرامیک خاک قرمز، دارای لعاب براق بوده و در شرکت دینا سرام تولید می شود. کادنزا طوسی شامل سرامیک تک گل کادنزا (به صورت مربع های برجسته که دارای نقوش برجسته ی هندسی می باشد.)، سرامیک لاین (راه راه) برجسته ی طوسی کم رنگ و لاین طوسی پررنگ بوده و با ترکیب این سه مدل، سرویس شما جذاب تر خواهد شد. کیفیت، قیمت، چرک تابی و سهولت در نظافت باعث شده است که از این مدل کاشی سرویس بهداشتی هم استقبال زیادی وجود داشته باشد.

سرامیک سرویس بهداشتی سفید

یکی از معروف ترین سرامیک های مدل سنگ طبیعی، طرح کلکته می باشد؛ از این طرح نیز می توان برای سرویس بهداشتی استفاده کرد. کلکته کرم، از جنس خاک قرمز و با ضخامت 10 میلی متر، در ابعاد 30*90 سانتی متر مربع، تحت برند پرنیان و در شرکت کاشی نگین به بازار عرضه شده است. این سرامیک، به صورت ترکیب کلکته ی تخت (صاف) برای ردیف های بالایی دیوار، قاب برجسته برای ردیف پایین دیوار و تک گل برجسته با طرح گل های بسیار زیبای اسلیمی برای ایجاد تنوع در سطوح تولید می شود. سرامیک کلکته کرم، در رنگ صدفی و کرم با رگه های قهوه ای و طوسی و با لعابی براق قابل استفاده در سرویس های خانگی کلاسیک و تشریفاتی می باشد. این محصول که از لحاظ قیمت در رده ی کالاهای متوسط جا می گیرد، از پرفروش ترین مدل های سرامیک سرویس می باشد که جایگزین مناسبی برای سنگ ها مرمر سفید می باشد.

سرامیک طوسی سرویس بهداشتی

سرامیک 30*90 سانتی مترمربعی آرسن، از سرامیک های با قیمت متوسط بوده و با برند معتبر زئوس ارائه می گردد؛ این سرامیک با 11 میلی متر ضخامت، از خاک سفید تولید شده و با لعابی مات از دو مدل آرسن ساده و تک گل آرسن تلفیق می شود. آرسن ساده با طرح بتن و با سطحی صاف، در دو رنگ طوسی تیره و طوسی روشن و تک گل آن نیز با ترکیبی از پنج ضلعی های برجسته با تصاویر گل های ریز و اشکال هندسی تولید می شود. ترکیب رنگ های آرام بخش و خنثی از ویژگی های دیگر این طرح است که آن را در رده ی پرفروش ترین سرامیک های سرویس قرار داده است.

سرامیک طوسی سرویس بهداشتی

یکی از زیباترین سرامیک های سرویس بهداشتی که از طرح های پرفروش به حساب می آید، سرامیک 30*90 سانتی مترمربعی کوبیسم است. این سرامیک مات، با ضخامت 8 میلی متری متشکل از دو مدل ساده و تک گل بوده که با هم ترکیبی رسمی ولی زیبا ایجاد می کنند؛ کوبیسم ساده به رنگ طوسی روشن و با طرح بتن و تک گل کوبیسم به صورت حجمی و برجسته و با ترکیبی از طیف رنگ های طوسی و خاکستری؛ علاوه بر این دو قسمت، می توان بر روی دیواری که کوبیسم تک گل نصب می شود از تک گل مایا شیانزا قهوه ای که یک طرح جذاب است، نیز استفاده کرد. کاشی سرویس بهداشتی کوبیسم، با برند زئوس  و در شرکت کاشی عقیق، از جنس خاک سفید تولید و یک دیوارپوش بسیار مقاوم به شمار آمده و از جهت قیمت جزء پوشش های متوسط دسته بندی می شود.

سرامیک طوسی سرویس بهداشتی رومانس

سرامیک رمانس، که تحت برند معتبر زئوس و در شرکت کاشی عقیق تولید می شود یکی از پرفروش ترین سرامیک های سرویس می باشد. رمانس طوسی، با ساختاری از خاک سفید و با ضخامت 11 میلی متری در ابعاد 30*90 سانتی مترمربع می تواند یک گزینه ی زیبا برای سرویس های رسمی و تشریفاتی مانند هتل ها و مهمانسراها باشد. این سرامیک با سه طرح مکمل، شامل قاب رمانس طوسی (به صورت برجسته و مات همراه با کمربندی زیبا در بالای آن، که در قسمت پایین دیوار نصب می شود.)، تک گل رمانس طوسی (با سطحی صاف و مات و با نقش گل های اسلیمی بر روی آن، که به صورت عمودی در یکی از دیوارها کار می شود.) و رمانس طوسی ساده (با سطحی صاف و مات شبیه به کاغذهای کتان، برای قسمت بالایی دیوارهای سرویس) می تواند نظر شما را به خودش جلب نماید. این محصول از لحاظ قیمت در بین سرامیک های متوسط قرار دارد.

سرامیک طوسی سرویس بهداشتی رومانس

یکی از طرح های پرفروش سرامیک سرویس، مدل رمانس کرم می باشد؛ که با برند زئوس عرضه می شود. این طرح، مناسب سرویس های کلاسیک و تشریفاتی است. سرامیک رمانس کرم، از جنس خاک سفید بوده و در ابعاد 30*90 سانتی مترمربع و با ضخامت 11 میلی متر، یک محصول بسیار مقاوم و ماندگار برای سرویس ها به حساب می آید. رنگ گرم و پرانرژی رمانس کرم که ترکیبی از رنگ های کرم و شیری است، سرویس شما را به محیطی گرم و آرامش بخش بدل می کند. قاب رمانس کرم که در بخش پایین بدنه ی سرویس ها کار می شود به صورت برجسته بوده و در قسمت بالای قاب، یک کمربند زیبا نیز طراحی شده است؛ این قاب و کمربند متصل به آن به همراه تک گل رمانس کرم (با طرح گل های اسلیمی)و رمانس کرم ساده (مانند کاغذهای کتان)، در مجموع یک سرویس جذاب برایتان ایجاد خواهد کرد.

شهر کاشی کریمی افتخار دارد بهترین کاشی و سرامیک، چینی آلات بهداشتی، شیرآلات و هود و گاز را با نازل ترین قیمت ها به شما هموطنان عزیز ارائه کند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *